Alhambra Jorge Di Profumo – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

19 

Alhambra Jorge Di Profumo – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od skvělé značky Alhambra je k dostání za výborné peníze. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Alhambra Jorge Di Profumo – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem stojí u nás 19 Kč.

Katalogové číslo: 2376877213330 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Jorge Di Profumo – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od předního výrobce Alhambra . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Parfémovaná voda Alhambra Jorge Di Profumo je aromatickým ztělesněním atraktivní, charismatické mužnosti. Jedná se o luxusní fougere kompozici, která harmonicky zdůrazní svého majitele, dodá mu trochu atraktivního tajemství, zdůrazní vnější kouzlo a bohatství vnitřního světa. Tato parfémová voda je inspirovaná vůní Armani Acqua di Gio Profumo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alhambra
  • EAN: 2376877213330

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořské tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”rozmarýn, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kadidlo, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová”}}

Alhambra Jorge Di Profumo - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Alhambra Jorge Di Profumo – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem
19