Alhambra Hercules – EDP 100 ml

549 

Alhambra Hercules – EDP 100 ml od známého předního výrobce Alhambra , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Alhambra Hercules – EDP 100 ml aktuálně za super cenu 549 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459233 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Hercules – EDP 100 ml od známého předního výrobce Alhambra je právě teď za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Podlehněte luxusní vůni ukryté za skly honosného flakonu. Parfémovaná voda pro muže Alhambra Hercules je přímo ódou na vanilku v mimořádně harmonickém propojení s tóny dřeva či koření – to vše v jemném, a přitom velmi působivém výsledku. Inspirovaná vůní Parfums De Marly Herod.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alhambra
  • EAN: 6291107459233

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, vanilka, vetiver, nagarmotha, iso e super”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”labdanum, listy tabáku, osmanthus, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, skořice “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Alhambra Hercules - EDP 100 ml
Alhambra Hercules – EDP 100 ml
549