Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml

605 

Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml od skvělé a známé značky Alhambra lze pořídit u nás za skvělou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 6290360590592 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml od tohoto skvělého výrobce Alhambra . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Glacier Le Noir od značky Alhambra je orientální dřevitá parfémová voda pro muže. Luxusní oud tóny agarového dřeva perfektně doplňuje hřejivá ambra. Vanilka a pačuli tvoří odvážnou a smyslnou kombinaci, která zdůrazní vaši přirozenou eleganci a mužnost.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alhambra
  • EAN: 6290360590592

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”}}

Alhambra Glacier Le Noir - EDP 100 ml
Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml
605