Alhambra Baroque Rouge Extrait – EDP 100 ml

605 

Alhambra Baroque Rouge Extrait – EDP 100 ml od známého dodavatele Alhambra je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Alhambra Baroque Rouge Extrait – EDP 100 ml za super cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291108736067 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Baroque Rouge Extrait – EDP 100 ml od této spolehlivé značky Alhambra je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Baroque Rouge Extrait si zamiluje každý ve vašem okolí. Hořká mandle se šafránem otevírá kompozici. Střední tón odhaluje srdce vůně s tropickým zvukem jasmínu a cypřiše. V základu se snoubí ambra s pižmem a dřevitými tóny. Tato parfémová voda je inspirovaná vůní Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum od Maison Francis Kurkdjian.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alhambra
  • EAN: 6291108736067

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hořká mandle, šafrán”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cypřiš, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Alhambra Baroque Rouge Extrait - EDP 100 ml
Alhambra Baroque Rouge Extrait – EDP 100 ml
605