Alhambra Avant – EDP 100 ml

605 

Alhambra Avant – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Alhambra . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Alhambra Avant – EDP 100 ml v současnosti za 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459110 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Avant – EDP 100 ml od skvělé a známé značky Alhambra je k dostání za výborné peníze. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Sofistikovaná kompozice Alhambra Avant vyniká plnou elegancí. Je určena mužům, kteří věří ve světlou budoucnost a jsou pevně přesvědčeni, že se jejich sen brzy splní. Inspirovaná vůní Creed Aventus. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alhambra
  • EAN: 6291107459110

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, pačuli , vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, jablko, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, bílá růže, ananas, bříza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová, ovocná”}}

Alhambra Avant - EDP 100 ml
Alhambra Avant – EDP 100 ml
605