Alexandre.J The Majestic Jardin – EDP 100 ml

2999 

Alexandre.J The Majestic Jardin – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Alexandre.J . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Alexandre.J The Majestic Jardin – EDP 100 ml výhodně za 2999 Kč.

Katalogové číslo: 3701278600882 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alexandre.J The Majestic Jardin – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Alexandre.J . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

The Majestic Jardin je sladká ovocná parfémová voda pro muže a ženy. Vrchní tóny hořké mandle plynule přechází v pikantní spojení černého pepře, třešně a třešňového květu. V základu se mísí tóny vanilky, pačuli, tabáku a virginského cedrového dřeva. Na trh byla uvedena v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Alexandre.J
  • EAN: 3701278600882

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hořká mandle”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, třešeň, květ třešně”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pačuli , tabák, virginské cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”sladká”}}

Alexandre.J The Majestic Jardin - EDP 100 ml
Alexandre.J The Majestic Jardin – EDP 100 ml
2999