Al Haramain Twin Flower – parfémový olej 15 ml

299 

Al Haramain Twin Flower – parfémový olej 15 ml od známého dodavatele Al Haramain je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Al Haramain Twin Flower – parfémový olej 15 ml v současnosti za 299 Kč.

Katalogové číslo: 6291100133796 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Twin Flower – parfémový olej 15 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Al Haramain je k dostání levně a pohodlně online. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Parfémový olej Flower Twin od značky Al Haramain je zaměřený na evropské ženy. V horním tónu je lehce nakyslá aura tvořená jasmínem, vanilkou a bílým pižmem. Složky srdce dodávají parfémovému oleji hloubku a bohatost. Spodní tóny odhalují nuance myrhy a ambry. Designu flakonu oprávněně dominuje růžová barva jako odraz životní energie obsažené ve vůni.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100133796

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”15 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, myrha”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, bílé pižmo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Al Haramain Twin Flower - parfémový olej 15 ml
Al Haramain Twin Flower – parfémový olej 15 ml
299