Al Haramain Sheikha – parfémovaný olej 12 ml

234 

Al Haramain Sheikha – parfémovaný olej 12 ml od přední společnosti Al Haramain , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Al Haramain Sheikha – parfémovaný olej 12 ml výhodně za skvělou cenu 234 Kč.

Katalogové číslo: 6291100132799 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Sheikha – parfémovaný olej 12 ml od dodavatele s dlouholetou historií Al Haramain lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Parfémový olej Sheikha Al Haramain je známá orientální vůně, která je vhodná pro elegantního muže. Horní notu tvoří růže, lehký oudh a konvalinka. V notě srdce cítíme bílé pižmo, cedr, citrusy a jantar. Základ je vyroben ze santalového dřeva, pelargónie a hrušky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100132799

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”12 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, citrusy, jantar”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”konvalinka, růže, agarové dřevo (oud)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pelargonie (geranium), santalové dřevo, hruška”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Sheikha - parfémovaný olej 12 ml
Al Haramain Sheikha – parfémovaný olej 12 ml
234