Al Haramain Shefon – EDP 60 ml

337 

Al Haramain Shefon – EDP 60 ml od naší známé značky Al Haramain je právě nyní na našich stránkách v akci. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Al Haramain Shefon – EDP 60 ml – nyní můžete mít za 337 Kč.

Katalogové číslo: 6291100132928 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Shefon – EDP 60 ml zboží dodává Al Haramain je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Shefon je parfémová voda pro muže a ženy, Hlava vůně začíná tóny bergamotu, citronu, koření, rozmarýnu a zelených akordů. Dále vůně pokračuje konvalinkou, růží, růžovým dřevem, jasmínem a kosatcem. Nakonec ucítíte cedr, pačuli, ambru a pižmo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100132928

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, kořeněné tóny, zelené tóny, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, růže, kosatec, růžové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ostatní”}}

Al Haramain Shefon - EDP 60 ml
Al Haramain Shefon – EDP 60 ml
337