Al Haramain Rawaa – EDP 100 ml

428 

Al Haramain Rawaa – EDP 100 ml od kvalitní společnosti Al Haramain je právě teď za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Al Haramain Rawaa – EDP 100 ml za super cenu 428 Kč.

Katalogové číslo: 6291100131723 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Rawaa – EDP 100 ml od známé značky Al Haramain je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Rawaa je bohatá sladká vůně pro muže a ženy. Na začátku ucítíme ty nejkvalitnější ingredience. V srdci se setkáváme s krásným jasmínem, intenzivně sladkou tuberózou a také pudrovým, lehce dřevitým kosatcem. Základní nota je směs pudrového složení s balzámově-dřevitým aroma. Vůně Rawaa je fascinující arabská parfémová voda, která s posledním tónem vytváří nádhernou bouři sladkých akordů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100131723

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kosatec, tuberóza”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vanilka, fazole tonka, kakao”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”káva, mandle”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}

Al Haramain Rawaa - EDP 100 ml
Al Haramain Rawaa – EDP 100 ml
428