Al Haramain Platinum Oud 50 Years – EDP 100 ml

1469 

Al Haramain Platinum Oud 50 Years – EDP 100 ml od našeho výrobce Al Haramain , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Al Haramain Platinum Oud 50 Years – EDP 100 ml na našich stránkách za 1469 Kč.

Katalogové číslo: 6291106812411 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Platinum Oud 50 Years – EDP 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Al Haramain , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Platinum Oud 50 Years od značky Al Haramain je orientální vůně pro muže a ženy a její název je synonymem pro luxus. Parfémová voda zabalená v krásně zdobeném flakonu je ideální pro ty, kteří neočekávají nic menšího než sofistikovanost a prestižní vůni. Parfémová voda vás ohromí díky jedinečný ingrediencím – neodolatelné kořeněné tóny pozvolna přecházejí ve vůni cedrového dřeva a dřevitých tónů, které doplňuje éterický zemitý vetiver. Smyslnost základních tónů spočívá v omamném a velmi oblíbeném spojení pižma a ambry, které povznáší nasládlá vůně fazole tonky. Již pět desetiletí vypráví Al Haramain příběh o exkluzivitě, vlivu, luxusu a dokonalosti – vlastnostech, které rezonují s nositeli těchto vůní. Buďte odvážní a sebevědomí jako oni a žadný cíl pro vás nebude nedosažitelný. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291106812411

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Platinum Oud 50 Years - EDP 100 ml
Al Haramain Platinum Oud 50 Years – EDP 100 ml
1469