Al Haramain Oud Cambodi Intense – EDP 100 ml

999 

Al Haramain Oud Cambodi Intense – EDP 100 ml od kvalitního výrobce Al Haramain lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Al Haramain Oud Cambodi Intense – EDP 100 ml levně za 999 Kč.

Katalogové číslo: 6291100138265 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Oud Cambodi Intense – EDP 100 ml od této spolehlivé značky Al Haramain , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Konečně vůně pro lidi, kteří vás okouzlí nejen šarmem, ale i parfémovou vodou Oud Cambodi Intense. V úvodu se skrývá oud a kastoreum. Spojují se se srdcovými tóny kašmírového dřeva. V závěru všechny okouzlí santalové dřevo, pižmo a živočišné akordy. Zahalte se do této návykové parfémované vody.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100138265

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, živočišné tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud), kastoreum”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kašmírové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Oud Cambodi Intense - EDP 100 ml
Al Haramain Oud Cambodi Intense – EDP 100 ml
999