Al Haramain Oud Cambodi – EDP 100 ml

1049 

Al Haramain Oud Cambodi – EDP 100 ml s pečetí kvality od Al Haramain . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Al Haramain Oud Cambodi – EDP 100 ml za super cenu 1049 Kč.

Katalogové číslo: 6291100138258 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Oud Cambodi – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Al Haramain , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Konečně vůně pro lidi, kteří vás okouzlí nejen šarmem, ale i parfémovou vodou Oud Cambodi. V úvodu se skrývá kůži, zázvor, amyris a dřevité tóny. Spojují se se srdcovými tóny oudu, santalového dřeva, guajakového dřeva, pačuli a cedru. V závěru všechny okouzlí pižmo, jantar, benzoin, myrha, kadidlo a vanilka. Zahalte se do této návykové parfémované vody.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100138258

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, vanilka, kadidlo, myrha, benzoin”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, guajakové dřevo, pačuli , santalové dřevo, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”amyris, zázvor, dřevité tóny, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová”}}

Al Haramain Oud Cambodi - EDP 100 ml
Al Haramain Oud Cambodi – EDP 100 ml
1049