Al Haramain Night Dreams Silver – parfémovaný olej 30 ml

446 

Al Haramain Night Dreams Silver – parfémovaný olej 30 ml značky Al Haramain je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Al Haramain Night Dreams Silver – parfémovaný olej 30 ml – nyní nakoupíte za 446 Kč.

Katalogové číslo: 6291100133291 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Night Dreams Silver – parfémovaný olej 30 ml od kvalitní značky Al Haramain je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Parfémový olej Night Dreams od Al Haramain je jemná, úžasná směs santalového dřeva, bílého pižma, oudhu, jantaru a květinových tónů. Oblíbí si ho muži i ženy.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100133291

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jantar, bílé pižmo, santalové dřevo, agarové dřevo (oud), květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Night Dreams Silver - parfémovaný olej 30 ml
Al Haramain Night Dreams Silver – parfémovaný olej 30 ml
446