Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml

564 

Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml od skvělého a známého výrobce Al Haramain je právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml stojí u nás 564 Kč.

Katalogové číslo: 6600001237746 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Al Haramain je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Orientální parfémovaná voda pro muže a ženy. Na začátku vůně ucítíte bergamot, ylang ylang, pelargónie a šafrán. Poté se v srdci vůně objeví cedr, santalové dřevo, oud, jasmín, fialka a růže. Nakonec se vůně uzavírá tóny jantaru, mechu a guajakového dřeva.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6600001237746

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pelargonie (geranium), šafrán, ylang-ylang”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, fialka, jasmín, růže, santalové dřevo, agarové dřevo (oud)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, guajakové dřevo, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Matar Al Hub - EDP 100 ml
Al Haramain Matar Al Hub – EDP 100 ml
564