Al Haramain Makkah – parfémový olej 15 ml

201 

Al Haramain Makkah – parfémový olej 15 ml od dodavatele s dobrým jménem Al Haramain je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Al Haramain Makkah – parfémový olej 15 ml – můžete mít za 201 Kč.

Katalogové číslo: 6291100133659 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Makkah – parfémový olej 15 ml od tohoto předního výrobce Al Haramain lze pořídit u nás za příznivou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Jedná se o koncentrovaný parfémový olej, který neobsahuje alkohol. Má fantastickou sladkou vůni připomínající bonbóny, která je určena pro muže i ženy. Makkah ukrývá jen ty nejkvalitnější ingredience, které si umíte představit.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100133659

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”15 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, vanilka, pryskyřice, pudrové tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, zelené tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, květ pomerančovníku, jahoda”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Makkah - parfémový olej 15 ml
Al Haramain Makkah – parfémový olej 15 ml
201