Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 100 ml

474 

Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Al Haramain , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 100 ml v akci za cenu 474 Kč.

Katalogové číslo: 6291100136261 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 100 ml od přední společnosti Al Haramain je k dostání online za výhodnout cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Khulasat Al Oud je kožená vůně pro muže. Hlavu tvoří růže, sladké a mořské tóny. V srdci se snoubí citrusy, kůže, kouř a dřevité tóny. Kompozici zakončuje pryskyřice, pižmo a hřejivá ambra.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100136261

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, labdanum, pryskyřice”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”citrusy, dřevité tóny, kouř, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, mořské tóny, sladké tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Khulasat Al Oud - EDP 100 ml
Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 100 ml
474