Al Haramain Friday – parfémový olej 15 ml

403 

Al Haramain Friday – parfémový olej 15 ml od známého předního výrobce Al Haramain . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Al Haramain Friday – parfémový olej 15 ml výhodně ted u nás za 403 Kč.

Katalogové číslo: 6600001255320 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Friday – parfémový olej 15 ml od známého předního výrobce Al Haramain je právě teď u nás za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Ten nejlepší parfémový olej pro páteční den je Friday od Al Haramain. Ukrývá jen ty nejkvalitnější ingredience, které si umíte představit. Zahalte se i vy do tohoto krásného parfémového oleje, který je určen nejen pro ženy, ale i pro muže.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6600001255320

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”15 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, bergamot, citron, jantar, kořeněné tóny, zelené tóny, květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Friday - parfémový olej 15 ml
Al Haramain Friday – parfémový olej 15 ml
403