Al Haramain Faris – EDP 70 ml

399 

Al Haramain Faris – EDP 70 ml od této skvělé značky Al Haramain je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Al Haramain Faris – EDP 70 ml právě teď za cenu 399 Kč.

Katalogové číslo: 6291100131259 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Faris – EDP 70 ml od známé kvalitní značky Al Haramain , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Krása Al Haramain Faris je synonymem pro ženy. Zatímco okázalost a styl budou sbírat oční bulvy a zatočí hlavy, zdrženlivá dívka může skutečně zažehnat milující srdce. Plachý úsměv a sklopený pohled dokáže sdělit milion slov. Jedinečná vůně s dokonalými ingrediencemi. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100131259

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”70 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, cedrové dřevo, citron, pačuli , pelargonie (geranium), santalové dřevo, šafrán, tymián, vetiver, heřmánek, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Al Haramain Faris - EDP 70 ml
Al Haramain Faris – EDP 70 ml
399