Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml

499 

Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml zboží dodává Al Haramain je k dispizici za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml cenově vychází na 499 Kč.

Katalogové číslo: 6291100131266 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml od společnosti se zárukou kvality Al Haramain lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Faris Aswad od Al Haramain je svěží, květinové a dřevité pižmo pro ženy i muže. Horní nota otevírá vůni s čerstvým bergamotem, ananasem a muškátovým oříškem. Jasmín v srdci šíří květinové tóny a je doprovázen teplým tóny pačuli a dřevitým cedrem. Základ je teplý a harmonický s jantarem a pižmem. Hřejivá vůně s čerstvými akcenty je ideální pro všechny příležitosti.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100131266

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”70 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, muškátový oříšek, ananas”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, jasmín, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Al Haramain Faris Aswad - EDP 70 ml
Al Haramain Faris Aswad – EDP 70 ml
499