Al Haramain Farasha – EDP 50 ml

460 

Al Haramain Farasha – EDP 50 ml od skvělého výrobce Al Haramain lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Al Haramain Farasha – EDP 50 ml aktuálně za 460 Kč.

Katalogové číslo: 6291100131013 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Farasha – EDP 50 ml od známého výrobce Al Haramain je právě teď za super cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Farasha od Al Haramain je svěží květinová-orientální vůně se směsí květin, jantaru a orientálního koření. Květinové noty a orientální noty otevírají vůni v horní notě. Střední tóny naplní koření a karamel. Zlatý, teplý jantar a dřevo uzavírají vůni v základně. Hřejivý, příjemný, orientální parfém, který je vhodný pro každou příležitost.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100131013

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořeněné tóny, karamel”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Farasha - EDP 50 ml
Al Haramain Farasha – EDP 50 ml
460