Al Haramain Excellent For Men – EDP v krabičce EDT (chyba tisku) 100 ml

302 

Al Haramain Excellent For Men – EDP v krabičce EDT (chyba tisku) 100 ml od našeho známého výrobce Al Haramain je k dostání teď opravdu levně. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Al Haramain Excellent For Men – EDP v krabičce EDT (chyba tisku) 100 ml – nyní získáte od 302 Kč.

Katalogové číslo: 6291100133574 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Excellent For Men – EDP v krabičce EDT (chyba tisku) 100 ml od skvělého výrobce Al Haramain lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Vůně Excellent For Men od značky Al Haramain je dřevitě-kořeněná vůně, která vás nadchne. Přijměte všechny výzvy, které život přináší, a užívejte si pocit být tím nejžádanějším. Tato vůně podtrhne neodolatelné charisma každého muže. Upozornění : Al Haramain Excellent For Men EDP je v krabičce od EDT, došlo k chybě v tisku.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100133574

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kořeněné tóny, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Al Haramain Excellent For Men - EDP v krabičce EDT (chyba tisku) 100 ml
Al Haramain Excellent For Men – EDP v krabičce EDT (chyba tisku) 100 ml
302