Al Haramain Dhahab – parfémovaný olej 15 ml

262 

Al Haramain Dhahab – parfémovaný olej 15 ml od společnosti s výborným jménem Al Haramain lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Al Haramain Dhahab – parfémovaný olej 15 ml stojí ted u nás 262 Kč.

Katalogové číslo: 6291100131983 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Dhahab – parfémovaný olej 15 ml od známého předního výrobce Al Haramain je u nás za výhodnou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Nic není tak vzácné jako zlato. Dhahab vyzařuje teplo a smyslnost. Na začatku se setkáte s jemnými tóny pomerančů a bergamotu, po nichž následuje jemný karamel spojený s cedrem a nakonec si užijete pižmo a vanilku.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100131983

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”15 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, karamel”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Al Haramain Dhahab - parfémovaný olej 15 ml
Al Haramain Dhahab – parfémovaný olej 15 ml
262