Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml

512 

Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml od dodavatele s dobrým jménem Al Haramain , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml na našich stránkách za 512 Kč.

Katalogové číslo: 6291100137268 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml od přední značky Al Haramain lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Zahněte doleva a vydejte se na voňavou cestu do nezmapovaného území, kde květiny, ovoce, koření a lesy silně a nezapomenutelně obarvují cestu vašeho dobrodružství. Ať už jsou vaše sny a fantazie jakékoli, Detour Rouge nabízí vůni, která s vámi zůstane na vaší cestě.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100137268

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, kardamom, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, čajové lístky, tabák”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”}}

Al Haramain Detour Rouge - EDP 100 ml
Al Haramain Detour Rouge – EDP 100 ml
512