Al Haramain Detour Noir – EDP 100 ml

599 

Al Haramain Detour Noir – EDP 100 ml od naší známé značky Al Haramain je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Al Haramain Detour Noir – EDP 100 ml levně za cenu 599 Kč.

Katalogové číslo: 6291100137275 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Detour Noir – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Al Haramain lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Detour Noir je parfémová voda pro muže a ženy. Vůně vás přivítá návalem citrusů, které se snoubí s květinovým, dřevitým, ambrovým a pižmovým základem a tajemnými tóny blízkovýchodní vůně. Parfémová voda začíná mandlemi, jasmínem a cypřišem. Ambru, cedr a heliotrop naleznete v srdci. V základu je hřejivé santalové dřevo, sladká vanilka a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100137275

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, heliotrop”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, cypřiš, mandle”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Detour Noir - EDP 100 ml
Al Haramain Detour Noir – EDP 100 ml
599