Al Haramain Dehnal Oudh Ateeq – EDP 55 ml

807 

Al Haramain Dehnal Oudh Ateeq – EDP 55 ml od značky s dlouholetou historií Al Haramain lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Al Haramain Dehnal Oudh Ateeq – EDP 55 ml za bezkonkureční cenu 807 Kč.

Katalogové číslo: 6291100133123 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Dehnal Oudh Ateeq – EDP 55 ml od přední společnosti Al Haramain lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Dehnal Oudh Ateeq je návyková vůně, která lidem pozvedne náladu a probouzí v nich lásku k životu. Bohatost vůně vás okamžitě přitáhne jako magnet. Orientální směs dodává kompozici originalitu a všestrannost. Pelargónie a oud spolu s cedrem činí vůni ještě živější, hravější a harmoničtější.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100133123

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”55 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, jantar, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pelargonie (geranium), pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šafrán, agarové dřevo (oud), květinové tóny, hřebíček”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Al Haramain Dehnal Oudh Ateeq - EDP 55 ml
Al Haramain Dehnal Oudh Ateeq – EDP 55 ml
807