Al Haramain Dazzle Intense – EDP 100 ml

925 

Al Haramain Dazzle Intense – EDP 100 ml od značky Al Haramain je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Al Haramain Dazzle Intense – EDP 100 ml – cena 925 Kč.

Katalogové číslo: 6291100136124 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Dazzle Intense – EDP 100 ml od značky Al Haramain lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Dazzle Intense je květinově-ovocná vůně pro ženy a muže. Hlava obsahuje tangerinku, pryskyřici elemi a pomerančový květ. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, švestky a kosatce. Kompozici uzavírá pačuli, vanilka, pralinka a pižmo. Al Haramain Dazzle Intense je vůně, která dokáže podtrhnout vaši smyslnost a sex-appeal.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100136124

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , vanilka, pralinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kosatec, švestka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, elemi, tangerinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”}}

Al Haramain Dazzle Intense - EDP 100 ml
Al Haramain Dazzle Intense – EDP 100 ml
925