Al Haramain Burj – parfémovaný olej 18 ml

777 

Al Haramain Burj – parfémovaný olej 18 ml od výrobce Al Haramain je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Al Haramain Burj – parfémovaný olej 18 ml aktuálně výhodně za 777 Kč.

Katalogové číslo: 6291100133024 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Burj – parfémovaný olej 18 ml od společnosti se zárukou kvality Al Haramain je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Burj má velmi svěží a příjemnou květinovou vůni. Je vysoce koncentrovaná a dlouhotrvající. Tento jedinečný parfémový olej je prezentován v ohromující lahvičce ve tvaru slavného hotelu v Dubaji s názvem Burj Al Arab. Nosem této vůně je Francisco Carbonnel.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291100133024

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”18 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, jantar, pelargonie (geranium), santalové dřevo, šafrán, agarové dřevo (oud), kořeněné tóny, dřevité tóny, květinové tóny, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Al Haramain Burj - parfémovaný olej 18 ml
Al Haramain Burj – parfémovaný olej 18 ml
777