Al Haramain Amber Oud Ruby Edition – EDP 60 ml

1329 

Al Haramain Amber Oud Ruby Edition – EDP 60 ml od značky s dlouholetou historií Al Haramain , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Al Haramain Amber Oud Ruby Edition – EDP 60 ml výhodně za skvělou cenu 1329 Kč.

Katalogové číslo: 6291106813029 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Amber Oud Ruby Edition – EDP 60 ml od značky s dobrým jménem Al Haramain je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Amber Oud Ruby Edition od Al Haramain je dřevitě květinová parfémová voda pro muže i ženy. Z této vůně vyzařuje elegance a třpyt drahocenných rubínů. Lákavé tóny hořké mandle se prolínají s akcenty šafránu. Jemná vůně okvětních lístků egyptského jasmínu se otevírá v srdci vůně za doprovodu dřevitých akordů cedru. V základu se objevuje kromě dřevitých tónů také mocné spojení ambry a pižma. Tato vůně vás zahřeje i v těch nejmrazivějších dnech. Dopřejte si jen to nejlepší s parfémovou vodou Amber Oud Ruby Edition. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6291106813029

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hořká mandle, šafrán”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”egyptský jasmín, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, květinová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Al Haramain Amber Oud Ruby Edition - EDP 60 ml
Al Haramain Amber Oud Ruby Edition – EDP 60 ml
1329