Al Haramain Affection – EDP 100 ml

390 

Al Haramain Affection – EDP 100 ml od společnosti s výborným jménem Al Haramain je k dostání levně a pohodlně online. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Al Haramain Affection – EDP 100 ml stojí ted u nás 390 Kč.

Katalogové číslo: 6600001243648 Kategorie: , Štítek:

Popis

Al Haramain Affection – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Al Haramain je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Affection od značky Al Haramain je květinově-ovocná vůně pro sympatické ženy. Vůně obsahuje mango, bílé květiny, ovocné tóny a švestky. Parfémovaná voda vyzařuje spontánní kouzlo a odráží přirozenou eleganci.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Al Haramain
  • EAN: 6600001243648

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bílé květiny, švestka, ovoce, mango”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”}}

Al Haramain Affection - EDP 100 ml
Al Haramain Affection – EDP 100 ml
390