Ajmal Vibe Him – EDP 75 ml

629 

Ajmal Vibe Him – EDP 75 ml od skvělé značky Ajmal , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si bezpečně a rychle online. Ajmal Vibe Him – EDP 75 ml aktuálně výhodně za 629 Kč.

Katalogové číslo: 6293708017966 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Vibe Him – EDP 75 ml od přední značky Ajmal je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Vibe For Him je parfémová voda pro muže. Horní tóny obsahují pelyněk, fialku a levanduli. V kořeněném srdci je kardamom spojený s kosatcem. Kompozici uzavírá cedrové dřevo, vanilka a jedlový balzám. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708017966

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”absint, fialka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, jedlový balzám”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Ajmal Vibe Him - EDP 75 ml
Ajmal Vibe Him – EDP 75 ml
629