Ajmal Rose Wood – EDP 100 ml

4010 

Ajmal Rose Wood – EDP 100 ml od našeho výrobce Ajmal , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Ajmal Rose Wood – EDP 100 ml – cena 4010 Kč.

Katalogové číslo: 6293708007776 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Rose Wood – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Ajmal je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Rose Wood je orientálně-dřevitá vůně pro muže a ženy. V úvodu naleznete koření a květinové tóny, které plynule přejdou k srdci vůně, ve které je pižmo a dokonalá růže. Nakonec si užijete dřevo, oud a práškové tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708007776

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pižmo, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), dřevité tóny, pudrové tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kořeněné tóny, květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Ajmal Rose Wood - EDP 100 ml
Ajmal Rose Wood – EDP 100 ml
4010