Ajmal Purely Orient Tonka – EDP 75 ml

2099 

Ajmal Purely Orient Tonka – EDP 75 ml od známého výrobce Ajmal , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Ajmal Purely Orient Tonka – EDP 75 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 2099 Kč.

Katalogové číslo: 6293708011520 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Purely Orient Tonka – EDP 75 ml zboží dodává Ajmal , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Parfémovaná voda Ajmal Purely Orient Tonka je vzrušující a zároveň smyslná unisex vůně, která se soustředí na tóny tonka fazolí. Vonná melodie se odhaluje akordy skořice a muškátového oříšku. V srdci parfémované vody hrají podtóny vzácné bílé ambry a bílého cedru. Základ uzavírá fazole tonka, cashmeran, tabák a oud. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708011520

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, bílá ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, agarové dřevo (oud), tabák, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, skořice “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, orientální, dřevitá”}}

Ajmal Purely Orient Tonka - EDP 75 ml
Ajmal Purely Orient Tonka – EDP 75 ml
2099