Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml

2099 

Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml od této skvělé značky Ajmal , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml v současnosti za 2099 Kč.

Katalogové číslo: 6293708011537 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml od značky s dobrým jménem Ajmal je momentálně ve výhodné akci. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Ajmal Purely Orient Santal je okouzlující dřevitá vůně, postavená na podmanivém santalovém dřevě, jehož nepředvídatelná vůně se může během jedné sekundy změnit z teplého krémového odstínu na ostrou kontrastní hořkost spáleného listí. Začátek vůně se odhaluje zázvorem, muškátovým oříškem a šafránem. Parfémová voda pokračuje balzámovými tóny, cedrem a santalovým dřevem. Nakonec si oblíbíte bílou ambru, pižmo a oud v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708011537

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, bílá ambra, agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, balzám”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, šafrán, zázvor”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, kořenitá, dřevitá”}}

Ajmal Purely Orient Santal - EDP 75 ml
Ajmal Purely Orient Santal – EDP 75 ml
2099