Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml

2099 

Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml od této značky Ajmal , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml cenově vychází na 2099 Kč.

Katalogové číslo: 6293708011575 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml od tohoto výrobce Ajmal je k získání právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Purely Orient Saffron je jemná, opojná a vzrušující dřevitě-kořeněná unisex vůně. Je součástí kolekce Purely Orient, kolekce deseti nádherných vůní v luxusních flakonech, vytvořených skvělými parfuméry. Vůně jsou věnovány nejlepším parfémovým složkám orientální parfumerie a ztělesňují zvláštní krásu a mystiku Blízkého východu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708011575

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, agarové dřevo (oud), dřevité tóny, kašmír”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, davana”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, ananas, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, květinová, dřevitá”}}

Ajmal Purely Orient Saffron - EDP 75 ml
Ajmal Purely Orient Saffron – EDP 75 ml
2099