Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml

4010 

Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Ajmal lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml aktuálně za super cenu 4010 Kč.

Katalogové číslo: 6293708008612 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Ajmal je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Imperiální a intenzivní parfémovaná voda Patchouli Wood zanechává výrazný dojem přetrvávající vzpomínky. Je to exotická dřevitá vůně se silnými vzrušujícími odstíny pačuli. Čas na mazlení v luxusním zážitku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708008612

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kořeněné tóny, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Ajmal Patchouli Wood - EDP 100 ml
Ajmal Patchouli Wood – EDP 100 ml
4010