Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml

383 

Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml od skvělého a známého výrobce Ajmal – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml – nyní nakoupíte za 383 Kč.

Katalogové číslo: 6293708013418 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml zboží dodává Ajmal – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Orientální potěšení složené z květinových sladkých dřevitých prvků si klade za cíl přilákat ty, kteří chtějí přijmout sladký dotek východu. Špičkové tóny růže a jasmínu se snoubí s jantarově sladkým srdcem s vanilkou a ambrou. Základní tóny složené z cedrového dřeva, santalového dřeva a pižma dodávají vůni komponovanou aromatickou vyrovnanost.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708013418

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}

Ajmal Mosha`a - EDP 50 ml
Ajmal Mosha`a – EDP 50 ml
383