Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml

4010 

Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml od dodavatele s dobrým jménem Ajmal . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml výhodně za super cenu 4010 Kč.

Katalogové číslo: 6293708006748 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml od známé společnosti Ajmal lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Hatkora je napůl divoký druh citrusů, který vychází z oleje z lahodné slupky ovoce. Hatkora Wood zaručuje, že pro tuto vůni jsou použity ty nejlepší divoké citrony Hatkora pocházející z Assamu, Mizoramu a Manipuru. Srdce dýchá kořeněnými květinovými tońy zázvoru, šafránu, růže a levandule, zatímco jeho základnu tvoří dřevitá ambra, agarové dřevo, santalové dřevo a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708006748

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, šafrán, zázvor, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”}}

Ajmal Hatkora Wood - EDP 100 ml
Ajmal Hatkora Wood – EDP 100 ml
4010