Ajmal Free Spirit – EDP 100 ml

439 

Ajmal Free Spirit – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Ajmal je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Ajmal Free Spirit – EDP 100 ml – nyní získáte od 439 Kč.

Katalogové číslo: 6293708011506 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Free Spirit – EDP 100 ml od naší známé značky Ajmal lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Free Spirit je nezaměnitelnou vůní od značky Ajmal. Určena všem silným a odvážným mužům, kteří chtějí ještě víc zapůsobit. Můžete si ji vzít kdykoli na sebe. Každá žena se za vámi otočí. Vůně je směsí přírodních ingrediencí a má zemitý podtón. Staví na kouřovém základu guajakového a santalového dřeva. Se srdcem květinového kardamomu, který je okořeněn muškátovým oříškem a skořicí. Šťavnatý grapefruit, pikantní bergamot a bylinná bazalka doplňují tuto skvělou vůni. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708011506

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, bazalka, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”guajakové dřevo, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, černý pepř, skořice , kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, vodní, kořenitá”}}

Ajmal Free Spirit - EDP 100 ml
Ajmal Free Spirit – EDP 100 ml
439