Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml

2808 

Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Ajmal je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml – můžete mít za 2808 Kč.

Katalogové číslo: 6293708007479 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml od známého předního výrobce Ajmal . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Cuir Musc je naplněn energií a je to lákavá souhra bohatých mužských a ženských poznámek, které vyzařují naprostou sílu. Tato vůně plná energie a vášně. Je určena k tomu, aby odlišila svého nositele. Tato nádherná vůně je postavena na špičkových tónech ovocné pižmové vůně naplněné melounem, malinou, pižmem a srdce je kožené s koženými akordy a tabákem. Základem je vůně z dubového mechu, kožených akordů a pižma. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708007479

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Tabáková”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, meloun, malina”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tabák, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}

Ajmal Cuir Musc - EDP 100 ml
Ajmal Cuir Musc – EDP 100 ml
2808