Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml

2799 

Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml od spolehlivé značky Ajmal . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml cenově vychází na 2799 Kč.

Katalogové číslo: 6293708012213 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Ajmal lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Cashmere Musc je vůně plná exotiky a energie. Je to souhra mužských a ženských tónů, které si zamilujete. Všimnete si kořenitých, květinových a dřevitých tónů, které vás udělají jedinečnými. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708012213

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, šafrán”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, cashmeran, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, ylang-ylang, jasmínový květ”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, květinová, dřevitá”}}

Ajmal Cashmere Musc - EDP 100 ml
Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml
2799