Ajmal Carbon – parfém 10 ml

169 

Ajmal Carbon – parfém 10 ml od známého předního výrobce Ajmal je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Ajmal Carbon – parfém 10 ml aktuálně za super cenu 169 Kč.

Katalogové číslo: 6293708010134 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Carbon – parfém 10 ml od předního výrobce Ajmal jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Carbon je pro muže, kteří věří, že život je dobrodružství, kteří chtějí zachytit každý okamžik každého dne a kteří žijí život podle svých vlastních pravidel. S vrchními tóny čerstvého citrusu a levandule. Srdce zeleného, kořeněného hřebíčku a fialky se přidává k jeho vroucí osobnosti, kterou ještě umocňují základní tóny dřeva, pačuli a pižma. Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708010134

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, hřebíček”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Ajmal Carbon - parfém 10 ml
Ajmal Carbon – parfém 10 ml
169