Ajmal Blu – parfém 10 ml

169 

Ajmal Blu – parfém 10 ml od tohoto předního výrobce Ajmal je u nás za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Ajmal Blu – parfém 10 ml výhodně za super cenu 169 Kč.

Katalogové číslo: 6293708010097 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Blu – parfém 10 ml od značky s dlouholetou tradicí Ajmal , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Našim cílem je vaše spokojenost.

Čistá a svěží vůně pro všechny typy můžu a do jakéhokoli počasí. Složení vůně léta Blu od značky Ajmal nabízí osvěžující pocit. Výrazná vůně kombinuje vrchní čerstvé tóny složené z bergamotu, levandule a melounu s osvěžujícími přísadami, jako je lotos a jasmín, které tvoří jádro vůně. O základ se stará santalové dřevo, jantar a čisté pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708010097

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, meloun”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, lotosový květ”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Ajmal Blu - parfém 10 ml
Ajmal Blu – parfém 10 ml
169