Ajmal Amber Wood – vlasový sprej 100 ml

789 

Ajmal Amber Wood – vlasový sprej 100 ml od kvalitního výrobce Ajmal je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Ajmal Amber Wood – vlasový sprej 100 ml – nyní můžete mít za 789 Kč.

Katalogové číslo: 6293708014156 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Amber Wood – vlasový sprej 100 ml od naší známé značky Ajmal lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Objevte kouzlo smyslného vlasového spreje Amber Wood, který je inspirovaný stejnojmennou vůní od značky Ajmal. Zahalte se do kombinace ovocných a kořenitých akordů, které přecházejí k tónům cedru a kořenu kosatce. Tato vůně je opravdovým mistrovským dílem a vyniká díky mimořádným odstínům jantaru, který se v základu vůně prolíná s dřevitými tóny a pačuli. Tato vůně zanechá na vlasech třpytivý vonný závoj, aniž by vlasy zatěžoval. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vlasové spreje
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708014156

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Vlasový sprej”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, kořen kosatce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli , dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, bílý pepř, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Ajmal Amber Wood - vlasový sprej 100 ml
Ajmal Amber Wood – vlasový sprej 100 ml
789