Ajmal Amber Wood Noir – EDP 100 ml

4010 

Ajmal Amber Wood Noir – EDP 100 ml od skvělého výrobce Ajmal je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Ajmal Amber Wood Noir – EDP 100 ml právě nyní za skvělou cenu 4010 Kč.

Katalogové číslo: 6293708013968 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Amber Wood Noir – EDP 100 ml od značky Ajmal , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Parfémovaná voda pro muže Amber Wood Noir od Ajmal se vyznačuje charismatem skutečného mistrovského díla a je novou aromaticko-dřevitou orientální vůní s jemnou a svůdnou kompozicí, která odhaluje čichovou velkolepost. Vůně je prodchnuta hlubokými a složitými, květinovými a kořeněnými tóny, které jsou uvážlivě spjaty s vůní ambry, dřeva a pižma. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708013968

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, kořeněné tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”dřevité tóny, květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá, pižmová”}}

Ajmal Amber Wood Noir - EDP 100 ml
Ajmal Amber Wood Noir – EDP 100 ml
4010