Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

1124 

Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml od kvalitního výrobce Ajmal je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml výhodně za super cenu 1124 Kč.

Katalogové číslo: 6293708004928 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml od této skvělé značky Ajmal je k dispizici za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Accord Boise od Ajmal je skvělá vůně pro odvážné muže. V níž nalezneme různé ingredience, které nám vytvoří dohromady toto mistrovské dílo. Kompozici začíná pepř a káva, dále ucítíme srdce, ve kterém se nachází kadidlo a šalvěj. Pačuli a zázvor nám uzavírají tuto parfemovanou vodu, kterou si oblíbíte. Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Ajmal
  • EAN: 6293708004928

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , zázvor”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šalvěj, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, káva”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Ajmal Accord Boise - EDP 75 ml
Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml
1124