Afnan Turathi Red – EDP 90 ml

489 

Afnan Turathi Red – EDP 90 ml od výrobce Afnan je právě nyní na našich stránkách v akci. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Afnan Turathi Red – EDP 90 ml za bezkonkureční cenu 489 Kč.

Katalogové číslo: 6290171070597 Kategorie: , Štítek:

Popis

Afnan Turathi Red – EDP 90 ml od našeho známého výrobce Afnan je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Projděte se květinovou zahradou okouzlení, kde sluneční paprsky růžovooranžové oblohy úsvitu stále tak jasně září skrz mraky a rozlévají svou zlatavou záři nad čerstvě rozkvetlou růží a pivoňkou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Afnan
  • EAN: 6290171070597

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pivoňka, růže, zelené tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, ovoce, meruňka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Afnan Turathi Red - EDP 90 ml
Afnan Turathi Red – EDP 90 ml
489