Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml

859 

Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Afnan jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 859 Kč.

Katalogové číslo: 6290171040682 Kategorie: , Štítek:

Popis

Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Afnan je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Supremacy Incense – dotek tajemství a půvabu. Horké koření na začátku ukazuje pikantní oregano v kombinaci s mírně hořkým bergamotem. Budete cítit vůni kadidla. S masivní projekcí a dlouhověkostí nastříkejte Supremacy Incense a budete se cítit sebevědomě a provokativně při každém vašem kroku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Afnan
  • EAN: 6290171040682

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, kořeněné tóny, byliny, oregano”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jantar, labdanum, opoponax”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , agarové dřevo (oud), kouř, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová”}}

Afnan Supremacy Incense - EDP 100 ml
Afnan Supremacy Incense – EDP 100 ml
859