Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml

1099 

Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml od dodavatele s dobrým jménem Afnan je k dostání výhodně. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml – nyní pořídíte za super cenu 1099 Kč.

Katalogové číslo: 6290171002178 Kategorie: , Štítek:

Popis

Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml od výrobce se skvělou pověstí Afnan , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Hedvábná a majestátní, Afnan Mirsaal With Love má dokonalou směs sladkosti a koření, aby vyvážila krémový základ pro exotickou vůni, která vám určitě poskytne pozornost, kterou si zasloužíte. Je to uspokojující a dlouhotrvající vůně, takže si ji můžete klidně obléknout ve dne nebo v noci. Mirsaal With Love – vůně, která vám promlouvá do srdce.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Afnan
  • EAN: 6290171002178

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Dárková sada”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, jantar”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”agarové dřevo (oud), dřevité tóny, květinové tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zelené tóny, karamel”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Afnan Mirsaal With Love - EDP 90 ml
Afnan Mirsaal With Love – EDP 90 ml
1099