Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml

1099 

Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml od značky Afnan je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml – nyní získáte od 1099 Kč.

Katalogové číslo: 6290171002185 Kategorie: , Štítek:

Popis

Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml od této spolehlivé značky Afnan lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Můžete se spolehnout na jeho povzbuzující svěží noty, které vám zvednou sebevědomí. Jeho teplé a ovocné tóny s malinami a šafránem dodávají jeho dřevitému a květinovému základu ten správný nádech. Magický akord, který mluví za vše! Mirsaal Of Trust – harmonická směs jemných tónů.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Afnan
  • EAN: 6290171002185

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Dárková sada”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, jantar, karafiát”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šafrán, malina”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”vetiver, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží”}}

Afnan Mirsaal Of Trust - EDP 90 ml
Afnan Mirsaal Of Trust – EDP 90 ml
1099